Caffetin®
ėshtė njė kombinim efikas prej 4 komponentave: paracetamol, propifenazon, kofeinė dhe kodeinė, tė balansuar nė mėnyrė ideale me qėllim qė tė arrihet sinergjizėm analgjezik.
Caffetin®
”Dolorem sedare, divinum opus est!”
Latinėt e vjetėr kanė thėnė: Tė shėrohet njė sėmundje ėshtė vepėr hyjnore!

Nė kėtė kontekst, trajtimi i sėmundjeve me pėrgatesa analgjezike ėshtė sfidė pėr ēdo kompani farmaceutike.

Alkaloid AD tashmė 50 vite (nga 1975) e prodhon dhe e plason brendin e tij Caffetin®, nė vendin amė dhe nė 15 vende tė tjera, midis tė cilave edhe nė Serbi, Kroaci, Slloveni, Rusi, Ukrainė, Gruzi, Uzbekistan dhe nė Shqipėr, me mbi 10.000.000.000 (10 miljard) tableta tė pėrdorura.

Caffetin® ėshtė njė kombinim efikas prej 4 komponentave: paracetamol, propifenazon, kofeinė dhe kodeinė, tė balansuar nė mėnyrė ideale me qėllim qė tė arrihet sinergjizėm analgjezik.

Ky kombinim i kėtyre pėrbėrėsve tė cilėt veprojnė me mekanizėm tė ndryshėm dhe nė doza relativisht tė vogla, mundėson veprim mė tė fortė analgjezik me rrezik minimal pėr shfaqje tė efekteve tė padėshiruara.

Caffetin® vepron shumė shpejtė, pėr vetėm 15 minuta pas marrijes sė barit!
E RE!!!
E RE!!!
se shpejti
se shpejti
Kryesor     Maqedonisht     Anglisht
Tė gjitha pėrgatesat tona janė pėrmendur dhe pėrshkruar nė kėto faqe pėr njė qėllim tė vetėm qė ju tė jeni tė informuar pėr aktivitetet e pėrgjithashme tė Alkaloid–it, e jo si kėshillė pėr pėrdorim tė ndonjė pėrgatese nė njė situatė tė caktuar. Pėr ēfardo llojė kėshille nė lidhje me pėrdorimin e drejtė tė pėrgatesave tona, kontaktoni me mjekun tuaj amė ose farmacistin dhe lexoni me kujdes prospektet pėr mėnyrėn e pėrdorimit, qė ndodhet nė ēdo paketim.
caffetin®2007 tė gjitha tė drejtat e rezervuara