Caffetin COLD®
paraqet njė kombinim tė vetėm tė pėrbėrė nga 4 komponenta: Paracetamoli, Pseudoefedrinė HCl, Dekstrometorfan HBr dhe vitamina C, i cili vepron nė mėnyrė efikase nė zbutjen e simptomeve kryesore tė ftohjes dhe tė gripit, si dhe tė infeksioneve tė shoqėruara me kollė, rinorre dhe rritjes sė temperaturės sė trupit.
Siguria
Pėr shkak se bėhet fjalė pėr njė pėrgatesė farmaceutike e njohur nė tėrė botėn si njė kombinim terapeutik racional me komponenta nga farmakopeja tė cilėt pothuaj janė tė pranishėm nė tė gjitha farmakopetė e njohura botėrore, bari mund tė pėrdoret me plot siguri te tė rriturit dhe te fėmijėt mbi 12 vjeē.

Veprimet e padėshirueshme
Nė raste shumė tė rralla shfaqen alergji, mundime nė stomak, nauze, tė vjella, shqetėsim, tė rahura tė zemrės, trysni e lartė e gjakut.
E RE!!!
E RE!!!
se shpejti
se shpejti
Kryesor     Maqedonisht     Anglisht
Tė gjitha pėrgatesat tona janė pėrmendur dhe pėrshkruar nė kėto faqe pėr njė qėllim tė vetėm qė ju tė jeni tė informuar pėr aktivitetet e pėrgjithashme tė Alkaloid–it, e jo si kėshillė pėr pėrdorim tė ndonjė pėrgatese nė njė situatė tė caktuar. Pėr ēfardo llojė kėshille nė lidhje me pėrdorimin e drejtė tė pėrgatesave tona, kontaktoni me mjekun tuaj amė ose farmacistin dhe lexoni me kujdes prospektet pėr mėnyrėn e pėrdorimit, qė ndodhet nė ēdo paketim.
caffetin®2007 tė gjitha tė drejtat e rezervuara