Caffetin COLD®
paraqet njė kombinim tė vetėm tė pėrbėrė nga 4 komponenta: Paracetamoli, Pseudoefedrinė HCl, Dekstrometorfan HBr dhe vitamina C, i cili vepron nė mėnyrė efikase nė zbutjen e simptomeve kryesore tė ftohjes dhe tė gripit, si dhe tė infeksioneve tė shoqėruara me kollė, rinorre dhe rritjes sė temperaturės sė trupit.
FAQ
A mund 3 tableta nė ditė tė rrisin trysninė e gjakur?
Caffetin COLD®ėshtė njė kombinim ideal dhe efikas pėr trajtimin e ftohjes dhe gripit. Edhe prania e pseudoefedrinės si dekongjestiv nazal (?–agonist), nė doza prej 30mg nė njė tabletė, nuk ka ndikim nė rritjen e trysnisė sė gjakut, madje edhe nėse merret 3 herė nė ditė, qė s’do me thėnė edhe pėrnjherė.

A ndikon Caffetin COLD®nė aftėsinė pėr tė ngarė makinėn?
Caffetin COLD® ėshtė plotėsisht i sigurtė pėr pėrdorim, madje edhe nėse gjatė terapisė me kėtė pėrgatesė pacienti nget makinėn. Prania e dekstrometorfanit nė dozė prej 15mg nė njė tableta nuk ka ndikim nė aftėsinė psiqike tė pacientit e as nė aftėsinė pėr tė ngarė makinėn.
E RE!!!
E RE!!!
se shpejti
se shpejti
Kryesor     Maqedonisht     Anglisht
Tė gjitha pėrgatesat tona janė pėrmendur dhe pėrshkruar nė kėto faqe pėr njė qėllim tė vetėm qė ju tė jeni tė informuar pėr aktivitetet e pėrgjithashme tė Alkaloid–it, e jo si kėshillė pėr pėrdorim tė ndonjė pėrgatese nė njė situatė tė caktuar. Pėr ēfardo llojė kėshille nė lidhje me pėrdorimin e drejtė tė pėrgatesave tona, kontaktoni me mjekun tuaj amė ose farmacistin dhe lexoni me kujdes prospektet pėr mėnyrėn e pėrdorimit, qė ndodhet nė ēdo paketim.
caffetin®2007 tė gjitha tė drejtat e rezervuara